Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Książ Wielki - Oferty wynajmu lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Turowicza

Łagiewniki,Kraków(Książ Wielki + 45 km)

45 zł/m²24 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 11m2 - 36m2 w budynku biurowym zlokalizowane w Łagiewnikach w okolicy ulicy Turowicza. Lokal ogrzewany z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków(Książ Wielki + 45 km)

94 zł/m²180 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować wyjątkową powierzchnię biurową zlokalizowaną w sercu Starego Miasta w Krakowie, w historycznej kamienicy z XIII.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²115 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kraków Bieńczyce ul. gen. Leopolda Okulickiego 115 m2 nieruchomość: oferujemy do wynajmu atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 115 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Reymonta

Jędrzejów(Książ Wielki + 25 km)

116,67 zł/m²3 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem miejsca z przeznaczeniem na ustawienie automatu vendingowego, zlokalizowanego na Dworcu pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Grębałowska

Grębałów,Kraków(Książ Wielki + 45 km)

46,49 zł/m²342 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Unikalna nieruchomość biuro | magazyn | 30 miejsc parkingowych | klimatyzacja po generalnym remoncie I modernizacji N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu wyjątkową nieruchomość zaspokajającą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Sędziszów

Sędziszów(Książ Wielki + 15 km)

61,11 zł/m²90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na wynajem lokal użytkowy 90 m - idealny pod usługi / magazyn / pracownię. Oferuję do wynajęcia przestronny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Brzozy II

Skalbmierz(Książ Wielki + 23 km)

25 zł/m²118,60 m² 2 965 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Podporucznika Brzozy 8, skalbmierz Powierzchnia uż.: 118,60 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 505 o pow. 754m2 Cena: 25,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Kliny,Kraków(Książ Wielki + 45 km)

73,20 zł/m²46 m² 3 367 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy salon beauty do wynajęcia - Kliny, kraków! Salon działa nieprzerwanie od grudnia 2022 roku i przynosi stałe dochody opis: - powierzchnia lokalu to 46 m : przestronną salę główną,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. 11 Listopada

Jędrzejów(Książ Wielki + 25 km)

26,46 zł/m²18,90 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Krakowie proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Jędrzejowie ul.

Szczegóły ogłoszenia

50,80 zł/m²196 m² 9 956 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajem bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika, bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 195,09 m2, zlokalizowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Książ Wielki,małopolskie

22,41 zł/m²58 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Wynajmę lokal użytkowy w pawilonie handlowo- usługowym o powierzchni zabudowy ok. 390 m2 położony w Książu Wielkim, ul Warszawska 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rynek

Książ Wielki,małopolskie

15 zł/m²400 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Wynajmę lokal o powierzchni 400m kw w budynku znajdującym się w centrum Książa Wielkiego. Lokal usytuowany w przyziemiu w planach przygotowany pod gastronomię. Stan lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach